Inimesed

Direktor Ilona Täär – Väikesed inimesed on minu rõõmu allikaks, nad on päike igas päevas. Lastega koos tegutsedes lähtun motost, et  Mäng on väiksese inimese töö ja rõõm. Läbi mängu saab teha tõsiseid asju ja läbi mängu saab laps kogeda rõõmu. Soovin, et iga VURRis käiva lapse päev oleks täis rõõmu, märkamist ja põnevust.

 

kerstik

Õpetaja Kersti Koster – Tunnen alati rõõmu tööst lastega. Olen avatud uuendustele ja uutele väljakutsetele. Õpetajana töötamise kogemused nii koolis, eralasteaias kui ka munitsipaallasteaias, annavad kindlust laste mõistmisel ja toetamisel. Lastes soovin arendada eelkõige hoolivust, heasüdamlikkust, teistega arvestamist, tähelepanelikkust ja loomingulisust.

 

Assistent Elen Pass – Üks tark mees ütles, et kui leiad töö, mida armastad, siis ei pea päevagi oma elust tööd tegema. Just nii ma tunnen end igal hommikul lastega kohtudes. Ma naudin igat hetke kui saan olla koos nende väikeste inimestega. Ma õpin nendega koos pidevalt. Ma arvan, et vähemalt korra päevas võiks iga täiskasvanu käituda lapsikult ja olla kasvõi korraks nautida hetke siin ja praegu, unistada ümbritsev ning homsed mured. Laste maailm on palju põnevam ja samas ka lihtsam kui täiskasvanutel. Pole üldse oluline kui mitu millimeetrit sademeid on. Palju tähtsam on, kas vesi üle kummiku serva sisse tuleb.

Assistent Heli Annus – Soovin, et iga laps saaks meie toredast ja kodusest lasteaiast kaasa kaunid, armsad, südamlikud ja põnevad mälestused varasest lapsepõlvest.
Usun, et laste arendamise kõige suurem jõud on armastusel. Õpin lisaks juurde tarkusi, et toetada ka laste õppimist ja arenemist.